נריה כהן עורך דין – התחדשות עירונית

ברוכים הבאים למשרד עו"ד נריה כהן

מומחה בנדל"ן ובהתחדשות עירונית

ניסיון משפטי נרחב 


לעו"ד נריה כהן ניסיון משפטי נרחב ביותר בטיפול בסוגיות נדל"ן משמעותיות, בייצוג עוסקים רבים ושונים בתחומי הנדל"ן השונים, בהובלת תיקים להצלחה בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי וביצירת מספר תקדימים חשובים כמנהל מחלקת הבנקאות במשרד עו"ד פלס-מוזר ושות'. המשרד מקדיש את כל מרצו, יכולותיו וכישוריו לכל לקוח ולקוח ופועל ללא לאות לקידום האינטרסים של לקוחותיו.

מידע נוסף 

din

עקרונות שמנחים את הצוות המשפטי


במשרד עו"ד נריה כהן אנו חיים ונושמים את לקוחותינו ואת צורכיהם. המוניטין שלנו; המומחיות המשפטית ברמה הגבוהה ביותר; הניסיון הנרחב שלנו; המחויבות שלנו למיזמי הנדל"ן אותם אנו מלווים. כל אלה מרכיבים את שמנו הטוב לאורך השנים וכל אלה מבטיחים שתזכו גם אתם לקבל תוצאות מעולות. 
למידע נוסף

לקוחות עסקיים ופרטיים

 
 שמנו הטוב וההצלחות הבולטות שלנו גורמים לגופים גדולים ורבים במשק להפקיד את ענייניהם המשפטיים ומיזמי הנדל"ן שלהם בידינו הנאמנות. בין לקוחותינו נמנים חברות ציבוריות, חברות נדל"ן, יזמים פרטיים ופרויקטים של תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 ופינוי-בינוי. אנו מזמינים גם אתכם לצאת לדרך משפטית חדשה ומוצלחת יותר!

מידע נוסף

 


פרוייקטים
סוקולוב, בת ים
הצפירה, בת ים
פרלשטיין, בת ים
הרשת, בת ים
בר אילן, בת ים
מסריק, בת ים
סוקולוב, בתים
רמב"ם, רמת השרון
אנטוקולסקי, תל אביב
דיזינגוף, תל אביב
דיזינגוף, תל אביב
אנטוקולסקי, תל אביב
ביירון, תל אביב
שיבת ציון, ראשון לציון
צ'לנוב, ראשון לציון
סביון, רמת גן


אודותינו

משרד עו"ד נריה כהן נחשב לבין המובילים בארץ בהתמחות משפטית בתחום הנדל"ן. המשרד מעניק שירותי ליווי משפטיים לחברות יזמיות ולדיירים בפרויקטים של פינוי בינוי, עיבוי בינוי, תמ"א 38 ותמ"א 38/2. כמו כן מטפל המשרד בלקוחות פרטיים המעוניינים לרכוש או למכור נכסי נדל"ן שונים. עוד מתמחה המשרד בליטיגציה בתחום הנדל"ן, בטיפול בהפקעות, בייצוג יזמים ובייצוג דיירים.
לקוחותינו בתחום הנדל"ן כוללים יזמים וחברות יזמיות, קבלנים, אדריכלים, מהנדסים, בעלי נכסים ודיירים.

בהחלט כן. משרד עו"ד נריה כהן מתמחה בטיפול בחברות זרות בעניינים מסחריים בארץ, כמו גם בעריכת חוזים בעסקאות בין-לאומיות. בכל מקרה בו אינכם בטוחים אנא צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

בראש ובראשונה, העובדה שעבורנו לא מדובר בעבודה. עבור כל אחד ואחד במשרד עו"ד נריה כהן מדובר בשליחות ובהגשמה עצמית. אנו מסורים במאת האחוזים לכל לקוח ולקוח ורואים בהצלחתו את הצלחתנו. לכן, אנו משקיעים כל שנדרש בכל תיק, מגייסים כל משאב נדרש וכל מומחה רלוונטי, מנצלים את כל ניסיוננו והצלחותינו הקודמות ועושים הכול בכדי לייצר תוצאות מעולות.

באופן פשוט וקל! צרו עמנו קשר בטלפון 03-7539888, במייל neria_c@pmsclaw.co.il
או באמצעות טופס צור קשר באתר .

צרו עמנו קשר
תוכן ההודעה